Süleyman Soylu, eşi ve kızı coronaya yakalandı

İzmir dün 6.9 büyüklüğünde depremle sarsıldı. Depremin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın talimatıyla İzmir e çok sayıda bakan gitti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı […]

Süleyman Soylu, eşi ve kızı coronaya yakalandı
31 Ekim 2020 - 19:18 - Güncelleme: 31 Ekim 2020 - 21:21

İzmir dün 6.9 büyüklüğünde depremle sarsıldı.

Depremin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın talimatıyla İzmir e çok sayıda bakan gitti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez bugün İzmir AFAD Koordinasyon Merkezi nde açıklama yaptı.

İzmir e giden bakanlar arasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu nun olmaması dikkat çekti. Elazığ depreminde bölgeye hızla intikal ederek çalışmalarda görev alan Soylu nun, dünkü İzmir depreminden sonra yıkımın yaşandığı Bayraklı ya gidememesinin nedeni belli oldu.

SOSYAL MEDYADAN DA DUYURDU

Süleyman Soylu ve eşi Hamdiye Soylu nun corona virüse yakalandığı öğrenildi. Testi pozitif çıkan çiftin Ankara da bir hastanede tedavi altında olduğu belirtildi.

Bugün sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Süleyman Soylu şunları söyledi:

“Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince, tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı.

Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortasına nakledilmiştir. Şükürler olsun, şimdi biraz daha iyiyiz.

Bu vesile ile tüm hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara acil şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah tan rahmet diliyorum.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum