Sertkaya Doğalgaz Kombi Petek Temizleme

Tüm doğalgaz peteklerinizi son teknoloji Alman makinesiyle yıkayalım. Enerjide % 40 faturada en az % 30 tasarruf sağlayın.

Sertkaya Doğalgaz Kombi Petek Temizleme
22 Ağustos 2019 - 10:30 - Güncelleme: 09 Ekim 2019 - 11:41

BATMAN SERTKAYA DOĞALGAZ KOMBİ PETEK TEMİZLEME BAKIMI

 
Son model Alman teknolojisi Rothenberger petek temizleme makineleriyle peteklerinizi temizleyelim doğalgazda en az % 30 tasarruf sağlayın eviniz, işyeriniz çok daha güzel ısınsın.
 
 
 
ADRES: Şirinevler Mah. 1412 Sokak No:50 BATMAN
TELEFON:  0533 564 26 51  - 0553 679 15 72
 
Petek Temizliği Neden Önemlidir?
 

Evinizde doğalgazı ilk döşediğinizde yada peteklerinizi ilk taktırdığınızda hem evinizin çok güzel ısındığını hem de faturalarınızın çok düşük geldiğini fark etmişsinizdir. Fakat sonraki yıllarda hem yeteri kadar ısınamadığınızı hem de doğalgaz faturalarınzıın çok yüksek geldiğini görüyorsunuz. Bunun temel sebebi peteklerinizin ve kombinizin bakımı ve temizliğini yaptırmamış olmanızdır. Yıllarca kullanılan peteklerin, kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Peteklerin yerinden kesinlikle sökülmemesi gerekir. Çünkü söküldüğü zaman çürümeye başlar. Batman Sertkaya Grup olarak özel olarak getirdiğimiz Alman Rothenberger petek temizleme makinesiyle peteklerde ve borularda kalan tüm kirli suyu, artıkları alıyoruz yerine temiz su boşaltıyoruz. Kombinizin, peteklerinizin tüm bakımlarını yapıp en iyi şekilde ısınmanızı ve enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Uzman kombi klima ustalarımız, Batman ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. petek temizliği bakımı ve klima temizliği bakımı konusunda hiç çekinmeden bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Rothenberger petek temizleme makinemiz

 

Kombi Petek Temizliği Bakımını Nasıl Yapıyoruz

1. Müşterilerimizin mekanlarına gittiğimizde öncelikle tesisat, vanalar, kombi ve petekler gözden geçirilir. Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa yapılır.

2. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra Alman Rothenberger petek temizleme makinamızın tesisata monte edilmesi için gerekli mekan belirlenir. Genellikle banyo veya mutfakta ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülür.

3. Petek temizleme işleminde kesinlikle mekan kirletilmez.

4. Gider için gerekli olan lavabo, tuvalet ya da wc gibi yerler tercih edilir. 10–15 metre uzunluğunda gider hortumlarımız mevcuttur.

5. Petek temizleme işlemi 2 aşamadan oluşur:

1. aşamada peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir.

2. aşamada ise tesisat borularının alt kısımları temizlenir.

6. Genellikle burada önemli olan nokta şudur: Kombi petek tesisatında kir, çamur, çeper olur. Buna nazaran radyatör peteklerinde pek fazla kir olmaz. Bu yüzden çift yıkama çok önemlidir.

7. Sağlıklı bir petek temizleme işleminde uygun makine ve teçhizat seçimi büyük önem taşımaktadır. Basınç değeri 2 BAR’dan yüksek olan bir petek temizleme makinesinin kombiye zarar verme olasılığı yüksektir. Bu hususta tesisatınızın zarar görmemesi için en uygun petek temizleme makinesi ve ekipmanları ile hizmet veriyoruz.

8. Temizliğin tamamlanması genellikle 1–2 saat sürmektedir.

9. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makine, malzeme ve ekipmanlarımızla uzun yılların tecrübesi ile hizmet veriyor, Batman’da petek temizleme ve kombi bakımı alanında lider firmalardan birisi olarak müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce uzman tesisat ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Batman'ın en iyi petek bakımı temizlik firması olan Sertkaya Grup % 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmaktadır.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum