Lucky Bunny Croissant Bakery

Efsane lezzet kruvasanlı tostu kesfetmek için sizi de Lucky Bunny Croissant Bakery'ye davet ediyoruz.

Lucky Bunny Croissant Bakery
08 Ocak 2022 - 09:50 - Güncelleme: 08 Ocak 2022 - 10:33

2019 yılından beri ilk defa özel üretim kruvasanlı tostu üreterek müşterilerin beğenisine sunan Lucky Bunny Croissant Bakery yeni şubeleriyle hizmetinizdedir.

%100 tereyaglı el açması kruvasanlar şu an İstanbul'da çok yakında tüm Türkiye'nin sofralarında olacak.


Herkesin en sevdiği klasik kruvasanları ağız sulandıran efsane kruvasan tostu haline getirdik. Parlak bir kabuk ve içinde yumuşak bir tereyağı, herhangi bir kahvaltı veya öğle yemeği için mükemmel seçim.


Kruvasanlarımızı Tereyağı veya reçel ile taze yiyin, kızartın veya mükemmel sandviçi yapın. En kaliteli GDO'suz malzemelerden üretilen kruvasanlarımız sürekli enfes ve taze

Lezzet dolu kruvasanlarımızın tadını çıkarın her gününüz mükemmel başlasınŞu an Ortaköy ve Şişli'de faaliyet gösteren Lucky Bunny Croissant Bakery, her müşteriye harika bir gülümseme, harika lezzetler ile her gününün en mükkemel şekilde geçirmeyi amaçlamaktadır.Yalnızca en taze, tamamen doğal malzemeler kullanılarak, ekmeklerden hamur işlerine, kruvasanlardan tostlara kadar sunduğumuz her şey günlük olarak sıfırdan yapılır.

Yaratıcı içeriklerle özel soslarla kruvasanı bilinen kalıpların çok dışına taşıdık. Bu harika lezzeti keşfetmeniz için sizi de Ortaköy ve Şişli'deki Lucky Bunny Croissant Bakery şubelerimize bekleriz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum