İŞKUR lise ve önlisans mezunu personel alım ilanı!

Türkiye İş Kurumu Kapsamında Konya Üniversitesi bünyesine lise ve önlisans mezunu personel alımı yapılacak.

İŞKUR lise ve önlisans mezunu personel alım ilanı!
02 Kasım 2019 - 20:49

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre, Konya Üniversitesi bünyesine lise ve önlisans mezunu personel alımı yapılıyor. Söz konusu Üniversiteye personel alımları İŞKUR aracılığı ile yapılacak olup ilana başvurular önümüzdeki hafta başlayacaktır.  

KADROLAR: Konya Teknik Üniversitesi önlisans mezunu 2 Destek Personeli ve Lise ve önlisans mezunu adaylar arasından 1 Destek Personeli alımı yapacağını ilan etti.  

BAŞVURU ŞARTLARI: Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak,  Kamu haklarından mahrum olmamak,  Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,  En az lise mezunu ve Ön Lisans mezunu olmak,  Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,  18 yaşını tamamlamış olmak gibi genel nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR: İŞKUR üzerimdem alımı yapılacak destek personeli pozisyonu için başvuru süreci 04 Kasım 2019 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanacak olup adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Başvurular, 04 Kasım 2019 ile 08 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru işlemleri https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapacaklardır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum