Böyle Alçaklık Olmaz! 6 Aylık Bebekleri Denek Yaptılar

 Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl 6 aylık bebeklere yanlışlıkla (!) kızamık aşısı yerine Corona aşısı vurulduğunu bunun sonuçlarının ünlü bir tıp dergisinde yayınlanacağını söyledi.

Böyle Alçaklık Olmaz! 6 Aylık Bebekleri Denek Yaptılar
23 Eylül 2021 - 17:50

Mhpli sağlık bakanı Osman Durmuş döneminde Doğu ve Güneydoğu'da yüzlerce çocuğa bayat kızamık aşısı yapıp yüzlerce çocuğun SSPE hastalığına yakalanıp felç olmalarının hayatlarını yatalak olarak canlı heykel gibi geçirmelerinin üzerinden şimdi de inanılmaz bir itiraf geldi.

Dün akşam NTV'de bir programa katılan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl, bebeklere, çocuklara Corona aşısı vurulduğunu bunun sonuçlarının ünlü bir tıp dergisinde yayınlanacağını söyledi.

BEBEKLERE YANLIŞLIKLA KORONA AŞISI YAPILDIĞINI SÖYLEDİ

Kurugöl, Ntv yayınında  çok tartışılacak ifadeler kullandı. Yanlışlıkla 6 aylık bebeklere kızamık veya Hepatit B gibi aşılar yerine Kovid aşısı yapıldığını belirten Kurugöl, bu durumun onlara hiçbir yan etkisi olmadığını hatta antikor sağladığını ifade etti. Bu konudaki sonuçların ise yakında ünlü bir tıp dergisinde yayınlanacağını da ekledi.

"ÜNLÜ BİR TIP DERGİSİNDE YAYINLANACAK"

Konuyla ilgili açıklamalarında Kurugöl şunları söyledi: "Zaman zaman yanlışlıkla bazı durumlar oluyor. Mesela sağlık ocaklarında yanlışlıkla Hepatit B ve kızamık gibi başka bir aşıyla karıştırabiliyorlar. Küçük çocuklara Kovid aşısı yapıldığı oluyor. Biz böyle vakalarla da karşılaştık. Sizi temin ederim hiçbir yan etki olmadı bu kişilerde ve son derece de iyi antikor oldu. 6 aylık veya 1 aylık bebekte bile çok iyi şeyler oldu. Bunları yayınlayacağız zaten. Ünlü bir tıp dergisinde yayınlanacak. Küçük bebeklerde yüksek doz verseniz bile yan etkisi açısından bir sıkıntı olmuyor."

KAÇ BEBEK DENEK OLARAK KULLANILDI?
Şimdi merak edilen soruları soralım
Kaç çocuk denek olarak kullanıldı
Ailelere bilgi verildi mi, izin alındı mı?
Bu çocuklara bir şey olursa sorumlusu kim, bunun hesabını nasıl vereceksiniz?

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Kurugöl'ün bu açıklamaları sosyal medyada da büyük tepki çekti. Böyle bir şeyin kabul edilemeyeceğini belirten sosyal medya kullanıcıları, konuyla ilgili bir açıklama yapılmasını talep etti.

İşte o yorumlardan bazıları;

 • Nasıl bir YANLIŞLIKSA artık, aşı kartına bile işlenmiş!
 • Yanlışlıklaymış...!!! Bile isteye yapmışlar, bunların iyice gözü dönmüş ,bir bebeğe bunu nasıl yaparsınız...!!?
 • Tutuklanması için ne gerekiyorsa hukuk çerçevesinde yapacağız.
 • Siz çıldırmışsınız! Yapmış olduğunuz söylemiş olduğunuz şeylersuç farkında mısınız? Ve siz neye dayanarak bunları hiçbir şey olmamış gibi çok rahat bir şekilde söylüyorsunuz bunun cezasını çekmelisiniz.
 • Cumhuriyet savcıları eğer buna da sessiz kalırsanız Türk milletinin vicdanında mahkum olacaksınız artık susmayın
 • Ne kadar da rahat söylüyor, çocuklara yanlışlıkla diğer aşılar yerine kovid aşıları yapıldı diye.
 • Bu bebeklerin ailelerinin hala haberi yok mu varsa neden susuyorlar yoksa daha vahim
 • Bu alenen suç ispatıdır!! Hakimler savcılar bunu ihbar kabul etmelidir!
 •  

   

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 0 Yorum