Bereket Döner Petrol City Avm Şubesi

Bereket Döner eşsiz lezzetiyle Petrol Avm'de sizleri bekliyor

Bereket Döner Petrol City Avm Şubesi
19 Kasım 2021 - 15:58 - Güncelleme: 20 Kasım 2021 - 14:11

BATMAN BEREKET DÖNER
Türkiye'nin döneri Bereket Döner yeni açılan Petrol Avm'de hizmetinize girmiştir.

MENÜMÜZ
Et Döner
Pilavüstü Et Döner
Dürüm Et Döner
Porsiyon Et Döner
Sandiviç Et Döner
Pide Et Döner
Çocuk Et Döner
İskender
Bereket Sarma
Dönermen
Sandiviç Izgara Köfte
Pideli Köfte

ADRES: Petrol City Avm - Gültepe Mah. Demokrasi Bulvarı No.60/144 BATMAN
TELEFON: 0488 502 41 72 - 0536 280 70 72
Müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı temel amaç edinen Bereket Döner Türkiye'de 100'den fazla şubesiyle hizmet vermektedir. Batman gerçek döner lezzetini keşfetsin diye Petrol Avm'de açılan şubemizle günün her anında size helal kesim gerçek et döner lezzetini tattırmak istiyoruz
Gerçek bir et döner mi yemek istiyorsunuz? Et döner için doğru adrestesiniz. Anne titizliği ile hazırlanmış etler, nefis lezzeti ile sizleri bekliyor. Yenilikçi konsept anlayışımızla sizlere hem keyifli bir ortam hem de bir lezzet şöleni sunmayı hedefliyoruz.

Damak Zevkinizin Tek Adresi Bereket DönerEt dönerimizin hammadde kaynağı olan tüm ürünler doğal olup özenle seçilerek temin edilmektedir. Etin terbiyelenmesinde, işlenmesinde kullanılan yoğurt, soğan, tuz ve baharatlar doğal yollardan elde edilmektedir. Et, terbiyelenip müşteriye sunulana kadarki geçen süreçte, ilk elden tüketiciye ulaşmaktadır. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, tamamen doğal yollarla, müşterilere güvenilir et tükettikleri konusunda garanti veriyoruz. Menümüzde yer alan farklı döner çeşitleriyle sizlere bir çok seçenek sunuyoruz. Firma olarak masalarınızı et dönerve tavuk dönerin yanı sıra, çorbalar, salatalar, içecek ve tatlılarla lezzetlendiriyoruz. Helal sertifikamız, ISO sertifikalarımız, tarım ve hayvancılık sertifikalarımızla kurumsal olarak kalitemizi kanıtlıyoruz. Et konusunda güvenilir adres arıyorsanız ve damak zevkinize uygun et döner yemek istiyorsanız, mutlaka bizim lezzetlerimizi denemelisiniz. Geniş bayi ağımızla Türkiye’nin bir çok noktasından ulaşılabilir nitelikteyiz.
 Et döner kültürünü yaşatmak ve dünyaya tanıtmak adına yenilikçi çalışmalarla, müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Damak zevkinden ziyade, helal et kesimi, etin terbiyelenmesinde kullanılan ürünlerin doğallığı ve bu gibi unsurlara dikkat ederek, titizlikle çalışmaktayız. Sizlere hem keyifli bir ortam hem de bir lezzet şöleni sunmayı hedefliyoruz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum