Oto Kilometre Tamiri

kilometre, mekanik kilometre tamiri bakımı ve oto elektrik elektronik işlemleriyle hizmetinizdeyiz

Oto Kilometre Tamiri
12 Ocak 2021 - 11:22 - Güncelleme: 14 Ocak 2021 - 15:56

OTO KİLOMETRE TAMİRİ

Uzun yıllardır sanayi sitesinde hizmet veren firmamız alanında uzman tecrübeli ustalarıyla kilometre saati bozulmuş gösterge saatlerin tamirlerini yapmaktayız. Tüm araçların kilometre tamiri işlerini firmamızda yapmaktayız. Ayrıca gösterge panelinin değişimi, kilometre bakımını sağlamaktayız. Her marka araçların kilometre tamirini  Sanayi Sitesinde tecrübeli ekiplerimizle memnuniyet garantili yapıyoruz.

Kliometre bakımı ciddi bir iştir ve uzmanlık gerektirir. Tecrübesiz kişilere arabanızı teslim etmeyin arabanızı isin uzmanına Oto Kilometre tamiri'ne teslim edin
 

oto kilometre tamiri ve bakımı yapan firmamız her türlü araç dijital kilometre gösterge ekran tamiri ve ayarlaması kalibrasyonunu yapmaktadır. Araç marka model farketmeksizin tüm araçlarınızın kilometre bakımı ve tamirini deneyimli ustalarımız kısa sürede halletmektedir.

Mercedes, Bmw, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Opel ,Ford, Renault, Honda, Toyota Hyundai, Kia, Fiat tüm araçların kilometre tamiri yapılmaktadır.Ayrıca oto elektrik, elektronik kapsamında tüm arızalarınız ve araç bakımlarınız yapılmaktadır.

Aracınız ustalarımız tarafından dikkatli bir şekilde incelenerek tüm elektonik arızalar, elektrik sistemleri bakımdan geçirilmektedir. Aracınızdaki elektronik sorunlar hem aracınıza ciddi zararlar verebilir hem de Allah korusun kazaya sebebiyet verebilir.

Eğer aracınızdan anlaşılmaz sesler geliyorsa yada araç sürerken sorun yaşıyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi ve araç bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

ADRES:
TELEFON:

 


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum