Batman Zeki Usta canlı tavuk yeri

Hormonlu tavuklardan ailenizi ve çocuklarınızı uzak tutun Zeki Usta %100 organik doğal gezen Canlı Tavukları islami usullere gmre kesip temizleyip paketleyerek ev ve işyerlerine teslim ediyor.

Batman Zeki Usta canlı tavuk yeri
10 Ekim 2019 - 13:11 - Güncelleme: 10 Ekim 2019 - 14:08

BATMAN ZEKİ USTA CANLI TAVUK YERİ

ADRES: Yeni Mahalle 1008 Sokak Cengiz Topel İlköğretim yanı ( Komando Cad.) No.89 BATMAN
TELEFON: 0539 548 00 09 - 0534 077 12 87
 
Doğal olmayan şartlarda yetiştirilen Fabrika kesimi tavuk ve hindilerden sıkıldınız mı, beyaz et artık eski tadı vermiyor mu, sağlıklı doğal, helal kesim tavuk eti mi yemek istiyorsunuz öyleyse doğru adres Batman Zeki Usta canlı tavuk kesim noktası.
 
Doğal ortamda yetiştirilen köy tavuklarını islami usullere uygun olarak elle keserek sizin için temizliyoruz ve evinize işyerinize servis ediyoruz.
 
Daha önce yediğiniz, toprak yiyormuş tadı aldığınız sağlıksız tavuk etlerini unutun artık doğal organik tavuk eti zamanı. İddia ediyoruz bizden tavuk almadan tavuk etinin gerçek lezzetini alamayacaksınız. Bir kere bizden tavuk siparişi verirseniz devamlı müşterimiz olacağınızın garantisini veriyoruz.
 
Ailenize, çocuklarınıza, sevdiklerinize hormonlu, iğnelerle 2 haftada civcivlikten tavuğa dönüştürülen tavuklardan asla yedirmeyin. Köyde doğal ortamda yetişen canlı tavuklarımızın sizin yanınızda kesimi yapılıp, temizlendiğini görerek içiniz rahat şekilde sağlıklı organik canlı tavuk alma keyfini yaşayın.

 
Firmamızı batman canlı tavuk, batmanda canlı tavuk, canlı tavuk kesim, canlı tavuk satışı, canlı tavuk satış merkezi gibi aramalardan da bulabilirsiniz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum