25 Haziran 2018 Pazartesi
Anasayfa > FİRMALAR > Loren Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi
Loren Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi

Loren Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi

01.01.2017 11:01 12 14 16 18 yazdır
Batmanda Lazer epilasyonda bir ilk teknoloji harikası Candela cihazımızla hizmetinizdeyiz

Batman lazer epilasyon merkezi


Loren Epilasyon Güzellik Merkezi profesyonel cilt uygulamaları, epilasyon , vücut estetiği ve çeşitli güzellik bakım alanında hizmet veren modern etkili ve teknolojik ekipmanlar ile bilimsel yaklaşan en güvenilir adreslerden biridir.
 
Loren Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu sektöründe gelişen ve hızla ilerleyen teknolojisini tüm dünya fuarlarını takip ederek ve katılım sağlayarak oluşturmaktadır. Merkezimizde güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. Merkezimize gelen her konuğumuzun yenilenmiş, mutlu ve kendine güvenen bir birey olarak uğurlamak bizim işimizdir...


HİZMETLERİMİZ
Lazer epilasyon
İğneli epilasyon
Kalıcı makyaj
Kaş kontürü
Saç ekimi
Mezo terapi
Çil tedavisi
Ben yakma
Cilt bakımı
Yüz germe
Botoks
Dolgu
Prp

ADRES: D.Bakır Caddesi Emniyet Müdürlüğü Karşısı Safir Plaza Kat:5 No: 506 BATMAN
TELEFON: 0553 831 21 21 - 0505 982 72 72


Batman lazer epilasyon ve Batman güzellik merkezi alanlarında hizmet veren firma müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiştir.

Batman botoks merkezi ve Batman kalıcı makyaj alanlarında da tecrübeli ekipleriyle hizmetinizdedir.

LAZER EPİLASYON NEDİR ?
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden güvenli ve hızlı bir şekilde kurtulma yöntemidir.

Kabaca tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık demektir. Belirli dalga boylarındaki ışınları koyu renkli maddeler tarafından tutulmak suretiyle enerjilerini bu maddelere aktararak ısı enerjisine dönüşürler. 

Bu özellikten yararlanarak lazer ışığı tıpta 40 yıldır çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. epilasyonda prensip, kıl folikülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddesinin ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip etmektir. (Bu sırada ortaya çıkan ısı kıl kökü hücresini tahrip eder. Tüylerdeki melanin cilttekine göre daha konsantredir.

LAZER EPİLASYONUN AVANTAJLARI NELERDİR ?
Hastaların çoğunda kalıcı veya uzun dönemli epilasyon sağlar 
Tekniğine uygun yapılırsa güvenilir bir yöntemdir 
Bacak, sırt gibi geniş alanlarda uygulama olanağı sağlar 
Göreceli olarak daha az ağrılı bir yöntemdir,hastaların çoğu tedaviye rahatlıkla uyum sağlar 
Tekrar büyüme olsa bile oluşacak tüyler zayıf açık renkli kozmetik önemi zayıf tüyler şeklindedir
Hızlı bir yöntemdir 4-5 saatte vucuttaki tüm tüyler temizlenebilir 
Cilt üzerine toksik yada allerjik bir yan etkisi yoktur,cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi bırakmaz,kanserojen olduğunu gösteren herhangi bir kanıt yoktur . 
Batık kılların ve kıl dönmelerinin en öenemli tedavi yöntemidir. 
Cilt enfeksiyonu ve bulaşıcı hastalık riski yoktur. EPİLASYON ÖNCESİ VE SONRASI DİKKAT EDİLACEK HUSUSLAR
Lazer Epilasyon uygulama öncesi en az 15 gün önceden güneşe çıkmamış veya solaryuma gitmemiş olmak, tüylere hiçbir uygulama yapmamış olmak (ip, cımbız, ağda v.s.). Uygulama sonrası çok sıcak suyla duş almamak, tüyleri kökten alan uygulamalara son vermek.

UYGULAMA SÜRELERİ VE SONUÇLARI
Lazer Epilasyon sonuçları her uygulamada ve sonrasında gözle görülür. Uygulama süresi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. 4-8 hafta arası değişkenlik gösterebilir.


 Batman'nın önde gelen güzellik salonlarından biri olma yolunda  hizmete giren salonumuz son yenilikler ile hizmetinizdedir. Hizmet odaklı çalışma anlayışımız, uzman ve deneyimli ekibimiz sizin mutluluğunuz  için çalışmaktadır. Loren Lazer Epilasyon Ve Güzellik Merkezi, siz müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaktadır.  Batman' da güzellik salonu denilince ilk seçiminiz Loren Lazer Epilasyon Ve Güzellik Merkezi.. Emin ellerdesiniz


  Güzellik anlayışı bir felsefe ve hayata farklı bir bakış biçimidir. Fiziki görünümün insanın kendini iyi hissetmesinin yanında, iş hayatında da pozitif olmasını sağlayan unsurlardan biri olduğu uzmanlarca dile getiriliyor. Loren Lazer Epilasyon Ve Güzellik Merkezi , D.Bakır Caddesi Emniyet Müdürlüğü Karşısı Safir Plaza Kat:5 No: 506'da hizmete girdi. Loren Epilasyon Ve Güzellik Merkezi, güzellik ve ciltle ilgili tüm soru ve sorunlara en son teknolojiyle medikal çözümler sunuyor.    Cilt bakımı ve güzellik merkezinde ev sıcaklığında bir ortam oluşturarak, uzman kadrosuyla çağdaş uygulamalarla hizmet vermeyi ilke edinen , Loren Lazer Epilasyon Ve Güzellik Merkezi kadınları güzelleştiren ve cildi yenileyerek gençleştiren uygulamaların yanı sıra,hijyeni de çok önemsiyor. 

CİLT BAKIMI NEDİR ?
Stres, sağlık sorunları veya yaşa bağlı olarak ciltte oluşan yıpranmalara Cilt Bakımı ile ilk günkü gibi...

Profesyonel enstitü bakım ürünleri ve aletlerle, konusunda uzman kişi tarafından, steril bir ortamda yapılan; cildi temizleme, nemlendirme, besleme, yenileme gibi cildin tipine uygun bakımın ve gerektiği durumlarda doğru tedavinin gerçekleştirilmesine cilt bakımı denir.Cilt bakımını cildin iyi bir analizinin yapılmasının ardından cilt tipinin belirlenmesi ve cildin ihtiyaçlarının tespit edilmesiyle başlar sonrasında cilt tipine uygun ürünlerle cilt temizlenir peeling işlemi yapılır ardından buhar uygulaması yapılır, buhar sonrasında sıkma işlemi yapılarak cilt komedon ve milyalardan arındırılır sıkma işlemi sonrasında high frekans ile cilt dezenfekte edilir gözenekler sıkılaştırılır sıkma işlemi esnasında oluşan kızarıklık giderilir cilt sakinleştirilir.

Cildin ihtiyacına uygun maske uygulanır maske sonunda tonikleme yapılır ve nemlendirici sürülüp masaj manipülasyonları ile emilimi sağlandıktan sonra bakım sonlandırılır.

CİLT BAKIMININ AVANTAJLARI NELERDİR ?
Cildin doğal su ve sebum oranını dengelemek; böylece ciltte sivilcelenme, kuruma, kırışmanın önüne geçmek, gözeneklerin tıkanmasının önlenmesi ile ciltten toksinlerin atılımının devamının sağlanması..
Ciltten ölü hücrenin uzaklaştırılması ile,canlı yeni taze cildin açığa çıkmasının sağlanması, cildin hücre yenilenme dengesinin sağlanması.Akne, leke ve siyah noktaların ortadan kaldırılmasın sağlar.
Yıpranmış olan cildin ihtiyaç duyduğu oksijen,vitamin ve nemin cilde temininin sağlanması.Kırışıklıkları giderici etkisi mevcuttur.
Cildin kan dolaşımının artırılması.


 
CİLT BAKIMININ AMACI NEDİR ?
Lilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığımızı korumaktır. Sağlıklı görünen bir cilt çevremizle olan ilişkilerimizin işteki performansımızın ayrıca moral eğrimizin yüksek olmasında çok önemli katkıları olacağı açıktır. 

Güzel sağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır. Ayrıca cildimizin normal işlevini sürdürebilmesi için de cilt tipine uygun ürünlerle bakım yapmak son derece önemlidir..

UYGULAMA SÜRESİ VE SONUÇLARI
Cildin yapısı ve isteğe bağlı olarak 15 günde 1 veya 2 seans uygulanabilir. Sonuçlar aynı gün ve haftasında görülür.BOTOKS NEDİR ?
Botilinum Toxin'in alın ve göz çevresi yanında, boyundaki çizgilerde enjeksiyon yöntemi ile kullanılması sonucu çizgilerin açılmasında geçici iyileşme sağlar. Ayrıca daha kalkık ve feminen yada daha düz kaş yapısı hastanın isteğine göre şekillendirilebilir. 

Yapılan uygulamayı takiben 2 . gün etkileri başlar 15. gün net etkisini gösterir. 120. günden itibaren botoks etkileri azalır 6. ay uygulama tekrarlanabilir.

BOTOKSUN AVANTAJLARI NELERDİR ?
Botoks daha çok estetikle ilgili alanlarda adı anılmış olan bir ilaç olsa da, tıpta birçok hastalıkta tedavi amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaklaşık onbeş yıldır yapılmış ve saygın tıp dergilerinde yayınlanmış çok sayıda çalışma ile botoksun baş ağrısında özellikle migrende etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. 

Yapılan pek çok çalışmada botoks tedavisinin ilaç tedavisine oranla hayat kalitesini çok daha az oranda etkilediği, ABD ve birçok Avrupa ülkesinde güvenle kullanılmakta olduğu, hatta çoğu sağlık sigortaları ve devlet tarafından tedavi süresi, hastanın iş gücü kaybı gibi unsurlar göz önünde bulundurulduğunda maliyet-etki açısından daha avantajlı olduğundan desteklendiği artık bilinen bir gerçektir.

ABD'de sıkı incelemeler ile ilaçlara onay veren resmi bir kuruluş olan FDA tarafından kronik migren tedavisinde kullanımı 2010 yılında onaylanmıştır. Ülkemizde de çoğu sağlık güvencesi sağlayıcıları tarafından karşılanmaktadır.


BOTOKS UYGULAMA ALANLARI NERELERDİR ?
Kaş Arası Uygulaması
Alın Uygulaması
Göz Kenarı Uygulaması
Ağız Çevresi
Çene Uygulaması
Boyun Uygulamaları

BOTOKS ETKİ SÜRESİ
Etkisi zamanla artan şekildedir.İlk tedavi seansından sonra hemen ilerleme göreceksiniz.Akne lezyonlarının sayısı ve şiddeti tedavi boyunca azalacaktır.Bazı hastalar tedaviden 2 ay sonra ilerleme görülebilir.

NE SIKLIKTA TEDAVİYE GİRİLİR ?
Estetik uygulamalarından Botoks yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek ya da ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan, kolay ve güvenilir bir yöntemdir. İlaç istenilen bölgelerde kas içine enjekte edilerek kaslarda gevşemeyi ve kasların üzerindeki kırışıklarda düzleşmeyi sağlar.İlacın etkisi 3-7 gün içinde tam olarak oturur. Ortalama etki süresi 4-6 aydır.

İlacın etkisi 3-7 gün içinde tam olarak oturur. Ortalama etki süresi 4-6 aydır. ilacın yan etkileri uygulama alanına bağlı olarak, gözkapağında düşme ve çift görme olabilir. Ortalama 2 haftada yan etkilerde düzelme olur. Hamileler ve bazı nörolojik hastalıkları bulunanlar dışında Botox pek çok bireyde güvenle kullanılabilir.

Günümüzde hangi meslek grubundan olursa olsun, hastalarımız botox uygulaması sonrası mimik kaslarının tamamen felç olmasını istememektedir. Bu etkiyi sağlamak için, uygun dozlarda ve aşamalı botox enjeksiyonu uygulayarak, yüz mimik kaslarında kısmi felci sağlayabiliyoruz.Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri